قاب های چوبی دو نوع هستند. قاب های چوبی ساده و قاب های چوبی منبت کاری شده. قاب های ساده به سادگی با برش و اتصال پروفیل های چوبی ساخته می شوند و قیمت پایینی دارند. حسن این نوع قاب های چوبی، طبیعی بودن ماده سازنده قاب و در عین حال ارزان بودن آن است. این نوع قاب ها برای کسانی که سبک های دکوراسیون ساده و طبیعی را می پسندند انتخاب خوبیست.

نوع دوم قاب های چوبی، قاب های منبت کاری شده هستند. قیمت این نوع قاب ها چند برابر قیمت قاب های ساده است، اما ظاهری جذاب تر از قاب های ساده دارند.

قاب های چوبی کاربردهای مختلفی دارند. مثل:

– قاب آینه

– قاب تابلو فرش

– قاب LCD (قاب دیواری تلویزیون)

– قاب عکس

– قاب تابلوی نقاشی

 

قاب های موجود در بازار از مواد مختلفی ساخته شده اند. شما می توانید قاب هایی از جنس رزین، گچ، فلز، چوب، ام دی اف و غیره را در بازار پیدا کنید. قاب چوبی در مقایسه با انواع دیگر قاب ها، حس طبیعی بودن را به بیننده اش القا می کند، اما گران تر از سایر قاب هاست.

 

ما در شرکت صنعتی منبت کاران، مجموعه ای از قاب های چوبی منبت کاری شده را به مشتریانمان عرضه می کنیم. این قاب ها در ابعاد معینی مثل 90*70، 70*50، 120*90،  140*110 و غیره ساخته می شوند. اما در صورت سفارش مشتری می توان با حفظ نسبت طول به عرض، ابعاد سفارشی مشتری را نیز تولید نمود. مثلا قاب آینه ای را که در ابعاد 90*70 تولید می شود، می توان در ابعاد 180*140 نیز تولید کرد. مدل های مختلف تولیدی ما را می توانید در بخش قاب های چوبی ببینید.

قاب های تولیدی ما خام (رنگ نشده) هستند. اما ما به سفارش مشتری می توانیم آن ها را به پیمانکار خارج از شرکت بسپاریم تا نقاشی شوند.

شما می توانید در بخش محصولات، طرح های متنوع آینه را ببینید، یا آن که با ما تماس بگیرید تا کاتالوگ آینه ها را برایتان ارسال کنیم.

 

 

عبارات کلیدی متن: قاب آینه، قاب چوبی، قاب منبت، آینه چوبی منبت، آینه منبت، قاب چوبی فرش، قاب چوبی عکس

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست